Doprava a platba

Doprava a platba

Spôsoby dopravy:

Osobný odber aktuálne je možný po dohode na adrese Sabinovská 114, 08001 Prešov, č.t.+421905185010.

Doprava kuriérom (v závislosti od váhy a objemu)

V prípade, že chcete komfortnejšiu formu doručenia až k Vám domov, preprava kuriérom je pre Vás tou správnou voľbou. Doporučujeme do objednávky zadávať adresu na ktorej sa budete nachádzať v deň doručenia, ako aj aktuálny telefonický kontakt. Kuriér formou sms správy avizuje príchod expres zásielky adresátovi v deň jej doručovania. Na základe avizovania si môže adresát dohodnúť aj iné miesto a čas doručenia  zásielky u kuriéra (v rámci jeho doručovacieho rajónu). Pokiaľ Vás kuriér nezastihne na Vami zadanej adrese, bude sa snažiť doručiť zásielku v nasledujúci pracovný deň.

Spôsoby platby:

Platba dobierkou nie je možná.

Bankovým prevodom

Komfortný spôsob platby hlavne pre pravidelných užívateľov internetového bankovníctva a pre všetkých, ktorí k úhradám používajú bezhotovostný styk. Nepotrebujete so sebou nosiť príslušnú hotovosť, nikam chodiť, ani vyberať peniaze z bankomatu. Po vytvorení objednávky od nás emailom obdržíte údaje potrebné pre platbu. Tovar následne jednoducho uhradíte pod variabilným symbolom, ktorým je číslo objednávky. Ako náhle bude platba pripísaná na náš účet, tovar odošleme. Prosím neuhrádzajte priamym bankovým prevodom alebo vkladom žiadne platby pred tým, ako Vám oznámime konkrétne detaily o platbe k Vašej objednávke.

(PRE URÝCHLENIE ODOSLANIA NÁM PROSÍM ZAŠLITE POTVRDENIE O ODOSLANÍ ČIASTKY NA NÁŠ ÚČET NA E-MAIL info@postavsisam.sk). Prepravca Vám následne zásielku doručí a Vy si ju už iba prevezmete bez nutnosti mať pri sebe akúkoľvek hotovosť.